Strona Główna

Sympozjum Młodych Naukowców jest coroczną konferencją skierowaną do młodych pasjonatów nauk ścisłych, którzy chcieliby podzielić się wynikami swoich badań z innymi ludźmi ciekawymi świata. Jest to niepowtarzalna okazja, aby  opowiedzieć o swojej pracy badawczej, posłuchać ciekawych wystąpień, nawiązać nowe kontakty i wziąć udział w wyjątkowych  warsztatach. Jak co roku, uczestnictwo, zarówno czynne jak i bierne, jest bezpłatne. Serdecznie zapraszamy!

Wszystkie kluczowe informacje znajdą Państwo na stronach:

bot

 

Rozpoczęcie rejestracji uczestników

Informujemy, że rozpoczęła się rejestracja na X edycję ogólnopolskiej konferencji Sympozjum Młodych Naukowców 2024. Rejestracja uczestników czynnych potrwa do 14 lipca 2024, a rejestracja uczestników biernych do 31 sierpnia 2024. Zachęcamy do wypełniania formularzy zgłoszeniowych znajdujących się w zakładce Rejestracja.

Zapraszamy na Instagrama

Serdecznie zapraszamy na stronę Sympozjum Młodych Naukowców na Instagramie. Znajdziecie tam bieżące informacje dotyczące wydarzenia, a w najbliższym czasie odbędzie się Q&A, abyście mogli poznać odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Będzie się dużo działo, więc koniecznie zaobserwujcie!

Link do naszego Instagrama znajduje się poniżej:

https://www.instagram.com/smn_fuw?igsh=bG4yeGttdWE5OGxo